iab Polska

Upgrade
Interactive Marketing

'upgrade' [ʌp`greɪd]
tłum. poprawiać, ulepszać, podnosić standard;
także: modernizować, unowocześniać;

Źródło: Nowy słownik angielsko-polski, wydanie PWN Oxford

'Upgrade' to nasze słowo-klucz.
Nieustannie podążamy za najnowszymi trendami i optymalizujemy efekty prowadzonych działań. Podczas tego korzystamy z najbardziej nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Permanentna zmiana ku lepszemu i innowacyjne technologie to nasza odpowiedź na wyzwania współczesnego marketingu i recepta na sukces marek dla których pracujemy.

Agencję marketingu mobilnego Upgrade Marketing tworzą ludzie, których połączyła bogata wiedza i pasja do działania. Agencja powstała z inicjatywy Kazimierza Piekarza, który posiada 19 lat doświadczeń w sprzedaży i marketingu mediów elektronicznych. W przeszłości przez wiele lat związany m. in. z Radiem Zet – jako dyrektor marketingu i promocji oraz Biurem Reklamy Telewizji Polskiej – jako dyrektor do spraw rozwoju przychodów.
Realizujemy projekty w elastycznym systemie otwartym z udziałem najlepszych i sprawdzonych partnerów. Współpracujemy z największymi operatorami komórkowymi, dostawcami rozwiązań mobilnych oraz małymi agencjami kreatywnymi.
Dzięki połączeniu twórczego podejścia do reklamy, doskonałej znajomości rynku marketingowego i nowych technologii, a także silnej orientacji na efektywność prowadzonych działań niezawodnie pracujemy na sukces Twojej marki.

Upgrade Interactive Marketing


+48 501 404240

eco

Jesteśmy ECO

Korzystamy z innowacyjnych technologii, ale nigdy nie zapominamy o naszej PLANECIE!
Nie używamy papieru, tuszu, drukarek i innych materiałów czy urządzeń, które nie są przyjazne
dla środowiska naturalnego!